Inteligentná mikrovlnná rúra od spoločnosti Toshiba s možnosťou spárovania s Alexou od Amazonu a Google Home debutuje na veľtrhu CES 2020

LAS VEGAS, 13. januára 2020 /PRNewswire/ — Toshiba vstupuje do novej éry inteligentnej kuchynskej technológie s revolučnou inteligentnou mikrovlnnou rúrou. Predstavili ju v stánkoch spoločností Google a Amazon počas veľtrhu CES 2020 v Las Vegas v Nevade a pre značku Toshiba predstavuje míľnik vo využití technológie internetu vecí v inteligentných domácnostiach.

Inteligentná mikrovlnná rúra Toshiba využíva najmodernejšiu technológiu hlasového ovládania, aby vytvorila všestranného kuchynského pomocníka, ktorý vyhovuje každodenným potrebám varenia. Vďaka možnosti spárovania s Alexou od Amazonu alebo Google Home môžu používatelia ovládať inteligentnú mikrovlnnú rúru Toshiba pomocou prirodzených hlasových príkazov pre pohodlné ovládanie nevyžadujúce manuálnu kontrolu.

„Inteligentné domy sú najnovším technologickým trendom," povedal Dr. Scott Sun z technologického inštitútu Massachusetts (MIT) v USA, hlavný technológ spoločnosti divízie mikrovlnných rúr značky Toshiba v zahraničí. „V ére vzostupu internetu vecí a umelej inteligencie chceme naďalej presadzovať prístup založený na inováciách a poskytovať vysokokvalitné a bezpečné výrobky pre domácnosti na celom svete."

Najnovšia mikrovlnná rúra spoločnosti Toshiba je vybavená radom inteligentných funkcií navrhnutých pre intuitívne a plynulé domáce varenie. S kompatibilným inteligentným reproduktorom, ako je Amazon Echo môžete pomocou hlasových povelov spustiť, prerušiť a zastaviť zohrievanie alebo špecifikovať dobu varenia. Používateľ vydá príkaz a mikrovlnná rúra začne zohrievať pomocou vhodného nastavenia výkonu a času. Mikrovlnná rúra má tiež špeciálne tlačidlo hlasového príkazu, ktoré môžu používatelia stlačiť a následne povedať mikrovlnnej rúre, ako dlho by chceli, aby s v nej jedlo varilo.

Okrem ovládania hlasom má mikrovlnná rúra jednoduchú klávesnicu, rôzne úrovne výkonu a funkciu detskej zámky. Je tiež priateľská voči svojim používateľom, ktorí ju môžu jednoducho pripojiť do siete, prepojiť s internetom pomocou svojej inteligentnej domácej aplikácie a potom požiadajú svoje inteligentné domáce zariadenie o spustenie mikrovlnnej rúry.

Mikrovlnné rúry spoločnosti Toshiba boli skonštruované na základe zásad vedeckej a technologickej inovácie podľa prísnych noriem kontroly kvality. V očakávaní trendu inteligentných domov spoločnosť Toshiba pokračovala v zavádzaní najmodernejších technológií do mikrovlnných rúr, aby poskytla globálnym používateľom stále lepšiu používateľskú skúsenosť v priebehu nadchádzajúcich rokov.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1064933/CES_TOSHIBA_1.jpg 
Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1065241/Midea_Toshiba_Microwave_Amazon_Alexa.jpg

SOURCE Midea Microwave & Cleaning Appliance Division

  • News Sources

0
Loading...