Spoločnosť JA Solar bude 18. mája hosťovať webinár so špičkovými expertami na fotovoltaiku

BEIJING, 15. mája 2020 /PRNewswire/ — Spoločnosť JA Solar (SZE: 002459) oznámila, že bude hostiteľom online konferencie "Smart Empowerment – 2020 PV Technology Conference", ktorá sa uskutoční 18. mája 2020 o 14:00 (UTC + 8), kde pozve globálnych priemyselných partnerov, aby prediskutovali vývoj budúcich fotovoltaických technológií.

Keďže v roku 2020 vzrastá množstvo príležitostí a výziev, ktoré sa objavujú na globálnom trhu s fotovoltikou v dôsledku neustále sa rozvíjajúcich nových technológií, prichádzajú vyššie náklady na výber možností spolu s technologickými prielomami a modernizáciou produktov.

Cieľom spoločnosti JA Solar, ktorá je hostiteľom webinára, je ponúknuť poprednú platformu, ktorá umožní globálnym partnerom riešiť výzvy a objavovať budúce príležitosti pre vývoj fotovoltaických produktov, kde môžu spoločne priniesť riešenia na prekonanie súčasnej dilemy, ktorej čelí priemysel. Webinár predstaví popredných odborníkov v odbore vrátane profesora Martina Greena, otca fotovoltaiky a Wang Bohua, generálneho tajomníka Asociácie čínskeho fotovoltaického priemyslu, ako aj vysoko efektívne solárne riešenia spoločnosti JA Solar a plán vývoja produktov pre globálny trh.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1168233/conference_agenda.jpg

Related Links

https://www.jasolar.com/

SOURCE JA Solar Technology Co., Ltd

  • News Sources

0
Loading...